•  
  •  
Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

CV Hazırlama ve Mülakat Teknikleri – İstanbul

15 Eylül @ 13:00 - 16:00

Meslek hayatımızın en başından en sonuna kadar karşılaştığımız birçok zorlukta çoğunlukla tek başımıza mücadele etmek durumunda kalırız. İş ararken yaptığımız hazırlıklar, girdigimiz mülakatlar, yeni bir işe başlama, işi öğrenme, çalışma yaşamındaki sorunlar… Tüm bunların dayanışmayla, paylaşmayla ve bir arada bulunarak aşılabileceğine inanıyoruz. Ilişkilerimizi geliştirmeye ve bu düzende birlikte mücadele etmeye katkı sunabilecek öncelikli olduğunu düşündüğümüz bazı konularda açık katılımlı etkinlikler düzenleyeceğiz. Her etkinliğin duyurusunu tüm kanallarımızdan yapacağız.

“Çalışmak’ dolayisiyla “iş bulmak”, “bir an önce iş bulmak”, “iyi bir iş bulmak”, “yeteneklerimizi uygun bir iş bulmak” daha mezun bile olmadan hepimizin en önemli ve öncelikli meselesi olmaya başlar. Bu sebepten ilk etkinliğimizi “Yeni Başlangıçlar” başlığı ile bu konuya ayırdık.
Bu başlık altında Özgeçmiş (CV) hazırlama ve mülakat teknikleri hakkında, bu alanda deneyimli kişilerin desteğiyle bir oturum düzenleyeceğiz. Etkinliğe katılmak için paylaştığımız eventbrite bağlantısından kayıt olabilirsiniz.

Bilgiyi karşılıksız olarak paylaşmanın ve dayanışmanın güzelliği bizimle olsun (:

Etkinlik katılım linklerimiz aşağıdaki gibidir.
Facebook
Eventbride

Ücretli ve İşsiz Mühendisler Komisyonu

Detaylar

Tarih:
15 Eylül
Saat:
13:00 - 16:00

Organizatör

BMO İstanbul Temsilciliği – Ücretli ve İşsiz Mühendisler Komisyonu
E-posta:
istanbul@bmo.org.tr

Mekan

İstanbul Tabip Odası
Rıhtım Caddesi, Ülsel İş Merkezi No: 18 Kat: 4/8 Kadıköy
İstanbul, 34710 Türkiye
+ Google Haritalar
Telefon:
(0216) 349 73 04