CV Hazırlama ve Mülakat Teknikleri – İstanbul

Meslek hayatımızın en başından en sonuna kadar karşılaştığımız birçok zorlukla çoğunlukla tek başımıza mücadele etmek durumunda kalırız. İş ararken yaptığımız hazırlıklar, girdiğimiz mülakatlar, yeni bir işe başlama, işi öğrenme, çalışma yaşamındaki sorunlar… Tüm bunların dayanışmayla, paylaşmayla ve bir arada bulunarak aşılabileceğine inanıyoruz. Ilişkilerimizi geliştirmeye ve bu düzende birlikte mücadele etmeye katkı sunabilecek öncelikli olduğunu düşündüğümüz bazı konularda açık katılımlı etkinlikler düzenleyeceğiz. Her etkinliğin duyurusunu tüm kanallarımızdan yapacağız.

“Çalışmak’ dolayısıyla “iş bulmak”, “bir an önce iş bulmak”, “iyi bir iş bulmak”, “yeteneklerimize uygun bir iş bulmak” daha mezun bile olmadan hepimizin en önemli ve öncelikli meselesi olmaya başlar. Bu sebepten ilk etkinliğimizi “Yeni Başlangıçlar” başlığı ile bu konuya ayırdık.
Bu başlık altında Özgeçmiş (CV) hazırlama ve mülakat teknikleri hakkında, bu alanda deneyimli kişilerin desteğiyle bir oturum düzenleyeceğiz. Etkinliğe katılmak için paylaştığımız eventbrite bağlantısından kayıt olabilirsiniz.

Bilgiyi karşılıksız olarak paylaşmanın ve dayanışmanın güzelliği bizimle olsun (:

Etkinlik katılım linklerimiz aşağıdaki gibidir.
Facebook
Eventbrite

Ücretli ve İşsiz Mühendisler Komisyonu

© 2022 TMMOB Bilgisayar Mühendisleri Odası