BMO ÜYELERİNE İNDİRİM UYGULAYAN ANLAŞMALI KURUMLARIN GÜNCEL LİSTESİ

Değerli Üyemiz,

Son dönemlerde yaşanan ekonomik zorluklar nedeniyle enerji, sağlık ve eğitim alanlarında üyelerimizin daha uygun koşullarda mal ve hizmet almalarını sağlamak amacıyla bu sektörlerde hizmet veren bazı kurum ve kuruluşlarla indirim protokolleri imzalanmıştır. Önemli fiyat avantajları sağlayacağını düşündüğümüz bu anlaşmalara üyelerimizin önerileriyle yeni kurum ve kuruluşları da eklemeyi istiyoruz.

İnternet sitemizin Anlaşmalı Kurumlar sayfasına eklenen kurum ve kuruluşlar sürekli güncellenmekte olup bu anlaşmalardan yararlanmak için üyelerimizin ödenti borcunun olmaması beklenmektedir. Belirtilen kurumlardan indirimli hizmet almak isteyen üyelerimizin Oda Kimlik Kartlarını göstermeleri yeterlidir. Oda Kimlik Kartı bulunmayan üyelerimiz “iletisim@bmo.org.tr” adresinden kimlik kartlarını isteyebilirler. Hizmet veren kurumun talep etmesi durumunda Oda Üyeliği bilgisi ayrıca teyit edilmektedir.

Tüm indirimlerden üyelerimizin yanı sıra üyelerimizin birinci derecede yakınları da yararlanabilecektir.

Ürün ve hizmet alımları sırasındaki fiyat anlaşmazlıklarından ve/veya alınan hizmet ve ürünlerden kaynaklı sorun ve memnuniyetsizliklerden Odamız sorumlu olmayacağını ayrıca belirtiriz.

Saygılarımızla,

TMMOB Bilgisayar Mühendisleri Odası

7. Dönem Yönetim Kurulu

İndirim anlaşmaları yapılan kurum ve kuruluşların listesi: https://www.bmo.org.tr/anlasmali-kurumlar/

© 2024 TMMOB Bilgisayar Mühendisleri Odası