Bilgi Teknolojileri’nin Denetimi ve Kurumsal Yönetimi ile ilgili faaliyet gösteren ISACA, bilişim teknolojileri ve bilgi işlem sistemlerinin yönetimi, denetimi, kontrolü, kalite güvencesi, bu sistemlerin güvenliği, risklerinin yönetimi vb. konularda uluslararası geçerliliği olan eğitimler düzenlemektedir.

Odamız ve ISACA arasında yapılan anlaşma çerçevesinde ISACA üyelerine uygulanan indirimler BMO üyelerine de uygulanmaya başlanmıştır. Bu kapsamda BMO üyelerine ISACA üyeliği aranmaksızın önemli bir indirim avantajı (185 USD) sağlanmaktadır.  CISA Sertifikası ve diğer sertifikaların hazırlık eğitimlerine https://www.isaca-istanbul.org İnternet sayfasından ulaşabilir, başvurularınızı yapabilirsiniz.

ISACA-Sertifika-Sınavı-Aday-Kılavuzu-Türkçeİndir

ISACA-Sertifika-Sınavı-Aday-Kılavuzu-İngilizceİndir

ISACA Eğitim ve Ücretleri Özet Tablosu

Eğitim AdıSaatiŞekliEğitim ÜcretiBMO İndirimiKoşullar
CISA – Sertifikalı Bilgi Sistemleri Denetçisi (Certified Information System Auditor ) 5 Domain (Bölüm)+Soru Kampı36 saatÇevrimiçi5.340 TL + KDV4.740 TL + KDVBS/BT denetim, kontrol, güvence veya güvenliğinde beş (5) yıl veya daha uzun süreli deneyim. Deneyim istisnaları, maksimum üç (3) yıl süre için mevcuttur.
CISM- Sertifikalı Bilgi Güvenliği Yöneticisi (Certifed Information Security Manager ) 4 Domain (Bölüm)24 saatÇevrimiçi3.560 TL + KDV3.160 TL + KDVBilgi güvenliği yönetiminde beş (5) yıl veya daha uzun süreli deneyim. Deneyim istisnaları, maksimum iki (2) yıl süre için mevcuttur.
CGEIT- Kurumsal BT Yönetişim Sertifikası (Certifed in the Governance of Enterprise IT) 4 Domain (Bölüm)24 saatÇevrimiçi3.560 TL+ KDV3.160 TL+ KDVBir kurumda BT-bağlantılı katkı yönetişiminin desteklenmesinde bir danışman veya gözetim görevi olmak üzere beş (5) yıl veya daha uzun süreli deneyim. Deneyim istisnası veya ikame yoktur.
CRISC- Risk ve Bilgi Sistemleri Kontrolü Sertifikası  (Certifed in Risk and Information System Control) 4 Domain (Bölüm)24 saatÇevrimiçi3.560 TL+ KDV3.160 TL+ KDVBT risk yönetimi ve BS kontrolünde üç (3) yıl veya daha uzun süreli deneyim. Deneyim istisnası veya ikame yoktur.
© 2024 TMMOB Bilgisayar Mühendisleri Odası