KURULLAR

BMO 2. Dönem Kurulları:

BMO 2. Olağan Genel Kurul çalışmaları 9 Mart 2014 tarihinde EMO Hizmet Binası‘nda yapılan seçimler ile tamamlandı. Seçimlerde 2 liste yarıştı. Demokrat Mühendisler (Kırmızı), Atılımcı Bilgisayar Mühendisleri (Mavi) adı altında 2 listenin katıldığı seçimleri, Atılımcı Mühendislerin mavi listesi kazandı.

YÖNETİM KURULU

ASIL YEDEK
Sabri ALYAKUT (Başkan) Hakan KOCABIYIK (*)
M.Ersin KARADÖL (Başkan Yrd.) (*) Y.Emrah BULUT
Bahattin ZORLU (Yazman) (*) Derya OKTAY
Ahu Nur KURNAZ(Sayman) Cengizhan TURĞUT
Muharrem AYDIN (*) Canan GİRGİN
Mahmut ÖZCAN Erdal HAMSİ
M.Atilla IŞIK Tülay KARTAL

(*) 23 Haziran 2014 Pazartesi günü yönetim kurulunun, yönetim kurulu üyeleri ile ilgili aldığı kararlar şu şekildedir;

– Yönetim Kurulu asil üyeliğinden istifa eden M. Ersin KARADÖL’ün yerine Muharrem AYDIN Başkan Yardımcısı olarak atanmıştır.

– M. Ersin KARADÖL’ün istifasıyla boşalan Yönetim Kurulu asil üyeliğine Hakan KOCABIYIK atanmıştır.

– Yazman üye olarak Bahattin ZORLU’nun yerine Hakan KOCABIYIK atanmıştır.

 

DENETLEME KURULU

ASIL YEDEK
Cihan İsa ÜNAL Ahmet Çağlar DEMİRTAŞ
A.Turgut TUNÇELLİ (*) Salih ARAS (*)
Halil KAPLAN Gülşah SEKÜBAY
Mücella ŞAHİN Murat YILMAZ
Murat TEKELER Ayşe Kolat CAN
Necmi ÇOBAN Fatih ÇİFTÇİ
M.Mustafa SARAÇ Uğur DURAN

(*) Denetleme Kurulu asil üyeliğinden istifa eden A. Turgut TUNÇELLİ’nin yerine Salih ARAS’ın atanmasına Yönetim Kurulu’nun 23 Haziran 2014 Pazartesi tarihli toplantısında karar verilmiştir.

 

ONUR KURULU

ASIL YEDEK
Hakan YARAR Ömer CELEP
Okan GÖÇMENOĞLU Altınay YAVUZ
Mehmet EROĞLU Mehmet M. GÜRSUL
Mehmet Ali ATICI Rıza SARAÇ
Hakan BALİ Kadir İMAMOĞLU

 

TMMOB Yönetim Kurulu (Adayı)

Funda BAŞARAN ÖZDEMİR
Gölay ŞAKİROĞULLARI (*)
Ali Rıza ATASOY

(*) Gölay ŞAKİROĞULLARI, TMMOB’nin 43. Olağan Genel Kurulu’nda yapılan seçimlerde TMMOB Yönetim Kurulu’na seçilmiştir.

 

TMMOB Denetleme Kurulu (Adayı)

Sıdıka Funda ÇETİN

 

1. Dönem kurulları ile ilgili bilgiye buradan ulaşabilirsiniz

 

© 2021 TMMOB Bilgisayar Mühendisleri Odası