İzmir Temsilciliği 5. Dönem Çalışmalarına Görevi Devralan Yeni Temsilcilik Kurulu ile Başladı

20 Ekim 2020 Salı Günü Bilgisayar Mühendisleri Odası İzmir Temsilciliği’nde yapılan devir teslim töreni ile yeni Temsilcilik Kurulu 5. Dönem çalışmalarına başladı.

Okan Öztürkmenoğlu ve Ferzan Yalkut İzmir Temsilciliği'nde

Törende konuşan Koordinatör Dr. Ferzan Yalkut, geçmiş dönemde görev yapan Temsilcilik Kurulu ve üyelere teşekkür etti. Yeni dönemde örgütlenme faaliyetlerine ve üyeler, meslektaşlar kadar çalıştıkları şirketleriyle de ilişkilere önem vermeyi hedeflediklerini söyledi. Tüm 5. Dönem Çalışma Programı hedeflerinin gerçekleştirilmesi için kendilerine düşen görevin zorlu pandemi koşullarında yeni yöntemler geliştirmek ve aynı zamanda bunları dinamik ve sürdürülebilir kılmak olduğunu vurguladı.

5. Dönem BMO İzmir Temsilcilik Kurulu üyeleri İzmir Temsilciliği'nde

Görevi 4. Dönem Temsilcilik Kurulu adına devreden 4. Dönem Yönetim Kurulu üyesi Dr. Okan Öztürkmenoğlu ise emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ettiğini ve yeni görev alan arkadaşlara başarılar dilediğini söyledi. Uzatılmış bir dönemde ve zorlu şartlarda görev yaptıklarını belirten Öztürkmenoğlu dayanışma ruhuyla aştıkları zorluklar konusunda yeni dönemde görev alan arkadaşlarına güvendiğini ekledi. Törenin ardından ilk Temsilcilik Kurulu toplantısı gerçekleştirildi.

5. Dönem İzmir Temsilcilik Kurulu şu üyelerden oluşuyor.

Temsilcilik Kurulu
Koordinatör: Dr. Ferzan Yalkut
Güler Sağıt
Dr. Meltem Yıldırım Ekici
Barış Özel
İsmail Burak İmrek
Hilal Buçan
Erman Olca

Adres:  Alsancak Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No. 53/9 Kat: 5 Konak – İZMİR, 35220
Telefon:  0232 484 44 24
Belgeç (Faks):  0232 484 44 24
E-Posta:   
 izmir@bmo.org.tr
Ulaşım:    http://goo.gl/maps/lVlx

© 2024 TMMOB Bilgisayar Mühendisleri Odası